Apple Store

карта мира
Apple Store

Локалі App Store

19 Чер 22
20
Завдяки локалізації розробник має можливість охопити більшу кількість користувачів, збільшити монетизацію свого продукту і домогтися виходу на світовий ринок.
Apple Store

Що змінилося в App Store з виходом iOS 15 та як це вплине на ASO?

Альона
18 Чер 22
29
Абсолютно всі продукти Apple пов'язані між собою операційною системою iOS. Саме про неї компанія найбільше розповідає у ЗМІ та саме її рекламує. Якщо користувач не встановить оновлення останньої версії на своєму девайсі, він не отримає останні фічі, над якими працювала величезна команда розробників Apple.
Apple Store
Google Play

ТОП-5 помилок ASO-оптимізації мобільного додатка

Альона
17 Чер 22
35
App Store та Google Play на сьогодні – важливий маркетинговий канал мобільних продуктів. Якщо ви розробник або видавець мобільного додатка, подумайте про правильність обраної стратегії просування в даному каналі, можливо, вам вдасться не допускати помилки від початку просування.
Fruit Ninja
Apple Store
Google Play

Сезонне ASO: як збільшити кількість завантажень мобільного додатку

Альона
16 Чер 22
17
ASO-оптимізація мобільного додатку є частиною комплексної маркетингової стратегії. У маркетингу є таке поняття, як сезонність, від якого залежить рівень продажів у певну пору року. У випадку з мобільною розробкою рівень установок і покупок всередині програми або ігри.
Apple Store
Google Play

Основні фактори ранжування мобільних додатків в App Store та Google Play

Альона
14 Чер 22
17
ASO-оптимізація спрямована на підвищення видимості мобільного додатка та його просування усередині маркетів App Store та Google Play. Працюючи над оптимізацією, фахівець керується не своєю уявою, а знаннями про алгоритми сервісів та фактори, які беруть участь у ранжуванні.
Универсальные кампании для приложений
Apple Store
Google Play

Як налаштувати рекламу в Google Ads для мобільного додатку на iOS та Android: покрокова інструкція

Альона
12 Чер 22
17
Google ― найпотужніша пошукова система, яка обробляє понад 40 тисяч запитів за секунду, а це означає, що на день користувачі сайту звертаються до пошуку 3,5 мільярда разів. Пошуковий алгоритм сканує інформацію, що знаходиться в мережі, та видає релевантні запитам користувачів результати.
Apple Search Ads
Apple Store
Google Play

Як налаштувати рекламу в App Store: чек-лист із запуску кампанії Apple Search Ads

Альона
11 Чер 22
25
Для просування мобільного додатку або гри в мобільному маркеті App Store не завжди достатньо оптимізації метаданих. Рано чи пізно ви замислитеся про більш швидке і ефективне просування — рекламу, а єдиною можливістю рекламувати свою утиліту в сторі буде Apple Search Ads.
1 2
Стежте за нами

    2021 Всі права захищені