Блог

карта мира
Apple Store

Локалі App Store

19 Чер 22
20
Завдяки локалізації розробник має можливість охопити більшу кількість користувачів, збільшити монетизацію свого продукту і домогтися виходу на світовий ринок.
Apple Store

Що змінилося в App Store з виходом iOS 15 та як це вплине на ASO?

Альона
18 Чер 22
29
Абсолютно всі продукти Apple пов'язані між собою операційною системою iOS. Саме про неї компанія найбільше розповідає у ЗМІ та саме її рекламує. Якщо користувач не встановить оновлення останньої версії на своєму девайсі, він не отримає останні фічі, над якими працювала величезна команда розробників Apple.
Apple Store
Google Play

ТОП-5 помилок ASO-оптимізації мобільного додатка

Альона
17 Чер 22
35
App Store та Google Play на сьогодні – важливий маркетинговий канал мобільних продуктів. Якщо ви розробник або видавець мобільного додатка, подумайте про правильність обраної стратегії просування в даному каналі, можливо, вам вдасться не допускати помилки від початку просування.
Fruit Ninja
Apple Store
Google Play

Сезонне ASO: як збільшити кількість завантажень мобільного додатку

Альона
16 Чер 22
17
ASO-оптимізація мобільного додатку є частиною комплексної маркетингової стратегії. У маркетингу є таке поняття, як сезонність, від якого залежить рівень продажів у певну пору року. У випадку з мобільною розробкою рівень установок і покупок всередині програми або ігри.
Google Play

Як налаштувати попередню реєстрацію у Google Play

Альона
15 Чер 22
13
Бажаєте, щоб про вашу розробку говорили ще до її презентації, а користувачі шерили між собою посилання Google Play? До того ж ви можете запустити окрему рекламну кампанію за допомогою Google Ads, яка вестиме трафік одразу в мобільний маркет.
факторы ранжирования приложений
Apple Store
Google Play

Основні фактори ранжування мобільних додатків в App Store та Google Play

Альона
14 Чер 22
17
ASO-оптимізація спрямована на підвищення видимості мобільного додатка та його просування усередині маркетів App Store та Google Play. Працюючи над оптимізацією, фахівець керується не своєю уявою, а знаннями про алгоритми сервісів та фактори, які беруть участь у ранжуванні.
реклама мобильного приложения в Facebook Ads
Facebook Ads
Google Play

Як просувати мобільні додатки за допомогою Facebook Ads

Альона
13 Чер 22
44
Реклама мобільних додатків у соціальних мережах вважається однією з найефективніших. Facebook ― вже давно не просто соціальна мережа, яка бере початок у гуртожитку Гарварда, а платформа, яка складається з низки гігантів: Facebook, Messenger, WhatsApp та Instagram та інших.
1 2


Стежте за нами

    2021 Всі права захищені