Про нас

aso.com.ua — агентство мобільного маркетингу з досвідом просування додатків та ігор в Google Play та App Store.

У нашій команді сертифіковані ASO та SEO фахівці, інтернет-маркетологи, SMM-ники та таргетологи, PPC-фахівці, райтери та багато інших. Наші спеціалісти – сертифіковані партнери Premier Partners Google, ми – у ТОПі Rated Upwork та ТОП-1 freelancehunt серед країн СНД.

Разом ми виводимо мобільні додатки в ТОП пошукової видачі App Store і Google Play, в ТОП категорій, застосунки потрапляють у фітчеринг, і, як наслідок, збільшується кількість установок та зростає трафік. Ми знаємо, як за допомогою ASO стати лідером у своїй ніші.

Ми постійно експериментуємо та пробуємо нові інструменти для просування. Головним критерієм для нас є результат, тому ми постійно тестуємо нові кампанії та аналізуємо їхню ефективність.

T:
@aso
F:
@aso
Li:
@aso
F:
@aso

Співробітники

Артем
CEO
Максим
CEO та CMO
Інна
Head of PM Department
Ксенія
Head of SEO Department
Олександр
ASO specialist
Тетяна
Head of PPC Department
Анна
Head of SMM Department
Катерина
Editor

Соціальне життя

Тільки комфортні умови та тепла атмосфера сприяють плідній роботі. Цих простих правил ми намагаємося дотримуватися.

Ми разом розкручуємо мобільні додатки клієнтів, святкуємо маленькі перемоги кожного, підтримуємо один одного в складні моменти, і вважаємо, що в цьому наша сила.

Ми любимо і веселі корпоративи, і навчатись разом, тому регулярно підвищуємо свої навички на профільних конференціях та заходах.

Стежте за нами

    2021 Всі права захищені